Koło Naukowe Matematyków UŚ PL SMS
ABOUT US FOR HIGH SCHOOLS FORUM
w.siwek

Weronika Siwek
"The Lebesgue measure, I and II category sets, Borel sets"
29.10.2009
Comments
My comment

Referat był ABSOLUTNIE REWELACYJNY. Weronika fantastycznie go przygotowała - było widać ogrom włożonej pracy. Imponowało mi, jak zgrabnie połączyła materiał z aż czterech (!) przedmiotów w jeden wykład. Referat był bardzo dobrze przemyślany, uporządkowany. Dawno nie słuchało mi się niczego tak dobrze - zresztą, sam fakt, że wykład przyciągał zainteresowanie tak, że niezauważalnie minęły grubo ponad dwie godziny zegarowe, też o czymś świadczy. Dodatkowo, referat był dostosowany do poziomu każdego (!) ze słuchaczy, co jest absolutnym majstersztykiem. Myślę, że bardzo mi pomoże nie tylko na sesji szczyrkowskiej, ale też na zajęciach uczelnianych. Podkreślę raz jeszcze: dawno nie słuchałam niczego z tak dużą przyjemnością, chociaż referat zawierał masę nowych dla mnie zagadnień. Gratulacje!
Ania
Bardzo się cieszę, że się choć trochę podobało
Werka
Jakkolwiek zmazano mnie, by referat mógł się zmieścić na tablicy, muszę przyznać, że obserwując ze swej szuflady wielem się nauczył i, powiadam, referat wspaniały był, zrozumiały był, dobrze przygotowany był, howgh!
Waran z Komody
Po długich walkach udało mi się nareszcie zamieścić komentarz do referatu. Umieszczam go jednak tak, jak go napisałem zaraz po wysłuchaniu referatu.

Referat rzeczywiście był bardzo dobrze przygotowany, a co może nawet ważniejsze świetnie prowadzony. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko podpisać się (rękami i nogami ) pod komentarzami poprzedników. Z pewnością pomoże w zrozumieniu referatów w Szczyrku

Na dzień dzisiejszy mogę tylko jeszcze dodać, że był na prawdę pomocny w zrozumieniu referatu Tomka
Marek
 

Contact:

Students' Mathematical Society of the University of Silesia
(Koło Naukowe Matematyków Uniwersytetu Śląskiego)
40-007 Katowice, ul. Bankowa 14 (room 524)
tel. (032) 359-20-96, email: knm@knm.katowice.pl